Peetri kooli õpilased osalesid jaanuarikuus järgnevatel olümpiaadidel:

• Füüsika

41 osalejat: Mirko Meerits 7. koht, Albert Kostusev 11. koht.

• Keemia
         8. klassid 53 osalejat: Joosep Roots 13. koht, Sander Põldma 20. koht, Kristian Tamm 32. koht;

9. klassid 52 osalejat: Mirko Meerits 7. koht, Carmel Uibopuu 27. koht, Birgit Hallikivi 41. koht.

• Emakeel
         7.-8. klassid 106 osalejat: Marta Liisa Kaska 33. koht, Kadi Karolin Pariis 39. koht, Kadriann Kummer
         73. koht, Eliise Helena Salumäe 79. koht;
         9.-10. klassid: 77 osalejat, Mirko Meerits 39. koht, Robin Tukia 63. koht.

2018.03.09 – Koolitants

9.märtsil vallutas Koolitants Viimsi koolimaja, kus lavale astusid Harju maakonna noored talendid. Koos oli üle 600 tantsija.
Eripreemia SÄRTSAKAS ESITUS, pälvis Peetri Põhikooli 8.klass tantsu eest “Koolipidu.” Tantsu autor Merleen Läänemägi.
Peetri Põhikoolist osalesid Koolitantsu eelvoorus järgmised klassid: 7.b, 7.a, 3.b, 5.b, 5.a, 5.c, 6.b klass.

Aitäh tantsuõpetajale, aitäh tantsijatele!
Palju õnne eripreemia saajatele!

Peetri kooli õpilased Harjumaa koolidevahelisel kergejõustiku võistlusel

Peetri Kooli 22 õpilast käis Harjumaa koolidevahelisel kergejõustiku võistlusel, kus saavutati Põhikoolide arvestuses I koht. Tooks siin kohas välja ka meie parimad tulemused: 8.-9. klassi poiste kaugushüpe Tony Ats Tamm I koht tulemusega 6.23, Kristjan Markus Eelmaa II koht 60 m jooks tulemusega 7,60; 6.-7. klass poisid 1000 m jooks III koht Gregor Epner tulemus 3.20,22; 6.-7. klass tüdrukud Edlin Lisbet Laur kõrgushüpe II koht tulemus 1.55; kuni 5. klassi poisid Marko Gustavson kaugushüpe I koht tulemus 4.48, Romet Reismann 60 m jooks I koht tulemus 8,92; Marko Gustavson 60 m jooks III koht tulemus 8,94; kuni 5. klassi tüdrukud Berit Guzas III koht kõrgus- ja kaugushüppes tulemused 1.30 ja 3.87.

Peetri Kooli 24 liikmeline võistkond saavutas I koha “Tähelepanu, start!” Harjumaa alagrupi võistlusel ja osaleb 6. aprillil Viljandis vabariiklikus poolfinaalis.

4.-6. klasside võrkpalli tüdrukud ja poisid saavutasid Harjumaa koolidevahelisel turniiril tublid 4. kohad.

I koht animafestivalil

20. aprillil toimus viies H.Parsi nim animafestival. Festivali teemaks oli “Meie Eesti”.
Kokku osales 73 animafilmi üle Eesti.
Peetri  kooli õpilaste tehtud film sai 4.-6. klassi vanuserühmas I koha.
Palju õnne võitjatele!

Peetri Kooli õpilaste sportlikud tegemised

Jaanuari lõpus toimus Peetri Koolis Harjumaa koolidevaheline pallilahingu võistlus kus meie kuni 3. klassi õpilased nii poisid kui tüdrukud saavutasid mõlemad 3. koha.

7. märtsil käisid kuni 3. klassi õpilased Mr. Pritt minikäsipallimängudel Kehras, kus saavutati 7. koht.

12. märtsil toimus Peetri Koolis „Tähelepanu, start!“ võistlussarja Harjumaa alagrupivõistlus. Osales 9 kooli ja Peetri Kooli 2.-5. klassi õpilased saavutasid teise koha, millega kindlustasid koha vabariiklikule poolfinaalvõistlusele Viljandis 5. aprillil.

Väga edukalt on esinenud meie kooli õpilased Eesti meistrivõistlustel sisekergejõustikus, kus Kristjan Markus Eelmaa tuli Eesti meistriks U18 vanuseklassi 60 m jooksus. Samal võistlusel tuli Mia Heleen Hermann U18 vanuseklassis Audentese tüdrukute võistkonnaga 4×200 m jooksus pronks medalile.

Ühiskonnaõpetus 8.veebruar

Juhendaja Tiina Laanes

• 6.kl Kristofer Stern 11.koht
  • 9.kl Carmen Helena Hallimäe

Matemaatika olümpiaad 8.märts

juhendajad õp Helen Pullinen, Marelle Lepik, Tuuli Ojasalu, Kristina Matejuk, Inga Rennit