ERASMUS+ Euroknitters

Peetri Lasteaed Põhikool osaleb 2018-2019 Erasmus+ rahastatavas projektis nimega Euroknitters. Eesti kooli koordinaator on õpetaja Ketter Leemet.
Projektis osalevad 5 kooli Hispaaniast, Itaaliast, Kreekast, Portugalist ja Eestist.
Eesmärk on õpilastele tutvustada projektiga seonduvaid Euroopa riike. Õpime keelt, tutvume kultuuriga, külastame vaatamisväärsusi.
Arendame õpilastes iseseisvust ning julgust esineda. Õpilased elavad reisides kohalikes peredes. Tutvume koolielu ning õppeprotsessiga. Nädala jooksul viibides välisriigis valmib näidend, kus osalevad projektis osalevate koolide õpilased. Pidevalt  teevad õpilasted videosid, et avaldada Euroknitters TV Channelis uudiseid. Jagame muljeid ja seiklusi terve kooliperega. Meie tegemistel saab silma peal hoida mitmetes kohtades: