03.07.23 – 14.07.23 osalesid 2 õpetajat Iirimaal kursusel “2 Week Course: Intensive English, and Information and Communication Technologies (ICT) “
Kursus oli kombineeritud IKT oskuste ja inglise keeles suhtlemise harjutamiseks.
Esimesel nädalal harjutati ja täiendati oma inglise keele oskust inglise keele intensiivkursusel, mis on osaleja keeletasemele kohandatud. Teisel nädalal toimus IKT-alane koolitus.

Kursuse struktuur
1. nädal: intensiivne inglise keel
25 tundi tundi koos  teiste õpetajatega. Õpetajaid valmistati ette aktiivseks osalemiseks järgmise nädala koolitusel.
2. nädal: info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT)
Uusima õpetamise ja õppimise tarkvara, programmide ja rakendustega tutvumine ja nende kasutamine.
Kursusel arendati suhtluskeelt ja grammatilisi teadmisi ning õpiti kasutama digitehnoloogiat. Keskenduti AI keskkondadele (Tehisintellekti tööriistade kasutamisele) ja mängud loomisele kasutades keskkonda genially ja AI abi. Tutvuti virtuaalreaalsuse ja liitreaalsusega. Loodi liitreaalsuse äpi Halo AR abil õppemäng. Lisaks oli kõikidel osalejatel võimalik tutvuda Iiri kultuuriga: tutvustati pealinna Dublinit, iiri traditsioonilisi tantse ja  ajalugu,
Kõik osalejad tutvustasid oma riiki, kooli ja olemasolevaid projekte (sh Erasmus+ projekti)

Inglise keele kursus

Traditsioonilised tantsud ja ajalugu