Konsultatsiooniajad

Konsultatsiooni aeg on järeleaitamise ja õpetamise aeg.
Õpilasel on võimalus täiendavaks õppeks, mis toimub üks kord nädalas aineõpetaja klassis selleks ette nähtud ajal või kokkuleppelisel ajal õpetajaga.

 

Aina Ongkeemiateisipäev 8. tund
Anna Fominavene kKokkuleppelA309
Anne Renteleesti kKokkuleppel T 7.tund
Anneli Ramos Põderhispaania kKokkuleppel E 8.tundM4
Annika Vihmaninglise kKokkuleppel E 6.tundM2
Arik MurumägiIDTEKokkuleppelB161
Eduard Pavlovvene kKokkuleppelKokkuleppel
Eili Laasinimene/ühiskondN 7.tundA309
Eliise Palkeesti kKokkuleppel T 8.00 ja 7.tundA315
Evelin Kristinbioloogia, loodus, keemiaT 7. ja 8.tundA225
Hayrettin Nedim Kayainglise kK 7.tund
Heino ViikmajandusõpeKokkuleppel
Helen Pullinen5.kl digiõpetusKokkuleppel
Inga Rennit5.kl matemN 6.tundA311
Inga VeskimägiIDTEKokkuleppelB164
Inna DormidontovafüüsikaKokkuleppel R 8.tundA314
Ivana Toshevainglise kE 7.tundM3
Ivi Lõhmus5. kl matemN 8.tundA313
Jaanika KingomatemaatikaN 6.tundA314
Janika Vahteesti kN ja R 7.tundA119
Jelena Nerodavene kKokkuleppelA144
Juta TeraldraamaKokkuleppel
Kaia Rootsbioloogia, geograafiaN 5.tundA216
Kaire Tampereinglise kT ja R 7.tundM6
Kairi VachtKokkuleppel
Kaja Greenbauminglise kKokkuleppelA307
Katrin PiiriselggeograafiaT 8.tundA213
Kerstin KruusetantsKokkuleppel
Kreet Piiriselginglise kR 7.tundB235
Krista RohunurmKokkuleppel
Kristina Matejukmatem, digiõpeN ja R 7.-8.tund
Kristo SeppliikumineKokkuleppel
Kätlin VärtonmuusikaKokkuleppel
Küllike Podnekeesti kKokkuleppel
Maarja Lainevoogajalugu, in/ühKokkuleppel E 8.tundA217
Marell RõssIDTE, kunstKokkuleppel
Marelle Lepikeesti keelN 7.tund
Margit AlesmaaIDTEKokkuleppel
Margus AbeldraamaKokkuleppel
Mariann NurkmuusikaKokkuleppelB154
Marit Komendanteesti k, loodusKokkuleppel
Marju NoolT 8.tundA117
Martin NelisliikumineKokkuleppel
Mattiaas JürgensajaluguKokkuleppel
Meelis StammliikumineKokkuleppel
Merili Susieesti kN 7.tundA315
Merilin SeidlermatemKokkuleppel T 7.tundA248
Merleen LäänemägitantsKokkuleppel
Niina Nikitinavene kKokkuleppel
Peep SõberfüüsikaKokkuleppel
Peter SokolofüüsikaKokkuleppel
Peter J.Rockinglise k, karjääriõpKokkuleppelA308
Pille Soobikinglise kKokkuleppel K 8.00
Piret KoppelmatemKokkuleppelB148
Reti Anmannloodus, bioloogiaKokkuleppel
Riin KoppelmuusikaKokkuleppel E 8.tundB154
Sabela Fouce Cousidohispaani kKokkuleppel
Signe ReidladigiõpeKokkuleppel
Silver PaluliikumineN 7.tund
Stina Pihlakinglise kE 6.tundA306
Tatjana Simonyanvene kE 8.tundM5
Tuuli OjasalumatemT 8.tund
Tuulike Kivestu- RotellaIDTE ja kunstKokkuleppel
Ülo Siiveltajalugu, in/ühN 7.tundA215