Konsultatsiooniajad

Konsultatsiooni aeg on järeleaitamise ja õpetamise aeg.
Õpilasel on võimalus täiendavaks õppeks, mis toimub üks kord nädalas aineõpetaja klassis selleks ette nähtud ajal või kokkuleppelisel ajal õpetajaga.

 

Aina OngkeemiaK 7.tund
Eduard Pavlovvene kT 8.tund
Edward Soonmuusikakokkuleppel
Eili Laasarendusjuht, inimene/ühiskondN 7.tund
Elen Aulklassiõp, matemK 7.tund
Eliise Palkeesti kkokkuleppel
Estelle Tikerpalubioloogia, loodus, majandusE 8.tund
Hayrettin Nedim Kayainglise kkokkuleppel
Imbi Laurmaklassiõp, liikuminekokkuleppel
Inga Rennitklassiõp, matemN 7.tund
Inga Veskimägikäsitöö/kodundusN 6.tund
Ivana Toshevainglise kE 6.tund
Ivi Lõhmusklassiõp, matemT 7.tund
Jaana Leemetklassiõp, liikumine, ajalugukokkuleppel
Janika Vahteesti kE 8.tund
Juta TeraldraamaK kokkuleppel
Kadi-Liis Kalluslogopeed, inimene/ühiskondkokkuleppel
Kaia RootsHEV koordinaator, biloogiaT 7.tund
Kaija KäärtgeograafiaT 8.tund
Kaja Greenbauminglise kT 8.00
Katre Liivanurmklassiõp, liikumineE 8.tund
Kerli Varendklassiõp, inglise kkokkuleppel
Kerstin Kruusetantskokkuleppel
Ketter Leemetklassiõp, inglise kN 6.tund
Kristina MatejukmatemT 8.tund
Kristo SeppliikumineR 6.tund
Kätlin Truusmuusikakokkuleppel
Küllike Podnekeesti kE 7.tund
Ljudmila Tšernõsevavene kN 8.tund
Maarja Kurgpõldklassiõp, inglise kkokkuleppel
Maarja Sinisaluklassiõp, inglise kK 6.tund
Mare Lehtsalukarjääriõpkokkuleppel
Margit Alesmaakäsitöö/kodundusN 7.tund
Margus Abeldraamakokkuleppel
Mariann Nurkmuusikakokkuleppel
Martin NelisliikumineE 8.tund
Mattiaas JürgensajaluguK 6.tund
Meelis Stammliikuminekokkuleppel
Merili Susieesti kN 6.tund
Merilin KuusmatemE 7.tund
Merleen Läänemägitantskokkuleppel
Meryt Saulklassiõp, inglise kE 6.tund
Niina Nikitinavene kkokkuleppel
Peep Sõberfüüsika, loodusE 7.tund
Peter J.Rockinglise k, karjääriõpkokkuleppel
Pille Soobikinglise kE 8.00
Piret KoppelmatemT 7.tund
Rainer Kaasik- Aaslavajalugu, tehnoloogiakokkuleppel
Regina Vildokunst, digiõpeN 6.tund
Reti Anmannloodus, bioloogiaN 8.tund
Risto Talitehnoloogiakokkuleppel
Signe Reidlaharidustehnoloog, digiõpe, matemK 8.00
Silver PaluliikumineT 7.tund
Stina Pihlakinglise kkokkuleppel
Tiina Laanesinimene/ühiskondE 7.tund
Tsira Andersoninglise kkokkuleppel
Tuuli OjasalumatemN 7.tund
Vladimir Niinimäkiinglise kkokkuleppel