RÕÕMUMEETER 20.05

Rõõmumeetreid koguvad 1.-9.klassi õpilased KOOLI STAADIONIL ning vilistlased ja kogukond VIRTUAALSELT.
Traditsiooniliselt on RÕÕMUMEETER pühendatud Peetri kooli 9. klassi lõpetajatele.
Rõõmumeeter toimub 20. mai kell 8.30-15.15.
Rõõmu ja meetreid võivad koguda:
1️⃣ 9. klassi õpilased ja nende vanemad (võistkond I)
2️⃣ Peetri kooli õpetajad (võistkond II)
3️⃣ Peetri kooli õpilased (võistkond III)
4️⃣ Peetri kooli vilistlased ja nende vanemad (võistkond IV)
5️⃣ Kogukond, ehk iga Peetri elanik (võistkond V)
Koht:
1.-9.klassi õpilastele ja õpetajatele – Peetri Lasteaed-Põhikooli staadion.
Vilistlased ja kogukond – endale sobiv koht (Olgu see siis tänav, park, terviserada…., kui soovid kasvõi oma hoov!).
Registreerimine:
1.-9.klassi õpilased ja õpetajad – 11.-18.05 õpetajate toa seinal (klassijuhatajad registreerivad oma klassi).
Vilistlased ja kogukond – osaledes virtuaalselt eelregistreerimist ei toimu, kuna ootame, et rõõmumeetreid aitavad koguda mitmed vilistlased ning rohkelt osalejaid on ka kogukonnast!
Mida vajad Rõõmumeetri läbimiseks:
1️⃣ Sportimiseks sobilikud riided või meeleolukamaks ja lõbusamaks jooksmiseks võid selga panna ka toreda kostüümi!
2️⃣ Hea tuju! 🙃
3️⃣ Virtuaalselt osaleja vajab – isiklik seade aja ja (kilo)meetrite mõõtmiseks. Ajavõtt ja läbitud distantsi fikseerimine toimub osaleja isikliku mõõteseadmega (spordikell, nutitelefon koos sobiliku äpiga, vms).
Rõõmumeetrite arvestus:
1️⃣ Arvestatakse iga klassi kogutud täisringide summa
2️⃣ Arvestatakse iga võistkonna kogutud täisringide summa.
Kõikide klasside ja võistkondade täisringid liidetakse, millest kujuneb RÕÕMUMEETRI kogusumma.
3️⃣ Arvestatakse iga võistkonna kogutud meetrite summa.
Virtuaalselt pead koguma (kilo)meetreid. Distantsi võid läbida kas joostes või kõndides. Valitud distants tuleb läbida järjestikku, kella seisma vahepeal ei panda. Distantsi ei tohi läbida mootori või inimjõul liikuvat abivahendit kasutades (nt. ratas, tõukeratas, rula jne).
Virtuaalsete tulemuste esitamine:
Distantsi läbimise kinnituseks tuleb saata foto isiklikust mõõteseadmest, kus fikseeritud distants ja selle läbimise aeg ja kuupäev (arvesta, et läbimiseks sobiv ajavahemik on 8.30 – 15.15). Foto tulemusest tuleb saata hiljemalt 20.05.2022 kella 23:59-ks, ehk siis Rõõmumeetri päeva jooksul huvijuhile tiina.nukk@peetri.edu.ee
4️⃣ Kõikide võistkondade meetrite summast kujuneb VILISTLASTE RÕÕMUMEETRI kogusumma.
Pea meeles!
▪️ Jooksmine toimub rangelt oma võimete kohaselt!
▪️ Rõõmumeetreid läbitakse ükshaaval teatejooksuna!
▪️ Teatepulga vahetus toimub ainut finišis.
▪️ Virtuaalselt osalejad peavad täitma kõiki liikluseeskirju!
Info: tiina.nukk@peetri.edu.ee
JOOKSEME 9.KLASSI KÕRGUSTESSE!