Kevadlaat- Ilvese aastane toidulaud kaetud!

Reedel, 24. mail toimus Peetri kooli aulas heategevuslik kevadlaat, kus meie kooli õpilased müüsid enda tehtud küpsetisi ning meisterdusi. Annetusi kogusime ilvesele terve laada vältel. Saadud annetustega aitame katta Tallinna Loomaaia ilvese toidulauda. Ilvese aastase toidulaua hind on 1050€.

Kevadlaadal kogusime ilvesele kokku 132.55€. Jõululaadal kogusime 293.30€ ning sügislaadal 650.45€. Seega oleme kokku juba kogunud 1076.3€.Oleme selle üle väga õnnelikud- sel õppeaastal suutsime ilvese toidulaua aastaks katta. Raha, mida kogunes rohkem, kui ilvese aastase toidulaua hind, läheb aga juba järgmise aasta kogumispurki. Täname kõiki ostjaid, müüjaid ning, mis põhiline, annetajaid- ilma teieta ei oleks see heategevuslik laatade sari pooltki nii edukas olnud. Aitäh!