RÕÕMUMEETER 2020

Sel aastal teisiti kui tavaliselt – VIRTUAALNE RÕÕMUMEETER!
Traditsiooniliselt on RÕÕMUMEETER pühendatud Peetri kooli 9. klassi lõpetajatele.

Juhend
Toimub 22. mai kell 8.30-15.30. Kokku rõõmumeetrite kogumisaeg on 7 tundi.
Rõõmu ja meetreid võivad koguda:
1. 9. klassi õpilased ja nende vanemad (võistkond I)
2. Peetri kooli vilistlased ja nende vanemad (võistkond II)
3. Peetri kooli õpetajad (võistkond III)
4. Peetri kooli õpilased (võistkond IV)
5. Kogukond, ehk iga Peetri elanik (võistkond V)

Koht: Endale sobiv koht. Olgu see siis tänav, park, staadion…., kui soovid siis kasvõi oma hoov!

Eelregistreerimist ei toimu, kuna ootame, et rõõmumeetreid kogub terve koolipere ja rohkelt osalejaid on ka kogukonnast!
Mida vajad Rõõmumeetri läbimiseks:
1. Isiklik seade aja ja (kilo)meetrite mõõtmiseks. Ajavõtt ja läbitud distantsi fikseerimine toimub osaleja isikliku mõõteseadmega (spordikell, nutitelefon koos sobiliku äpiga, vms).
2. Sportimiseks sobilikud riided ….. või meeleolukamaks ja lõbusamaks jooksmiseks võid selga panna ka toreda kostüümi!
3. Hea tuju! 

Sel aastal pead koguma (kilo)meetreid. Distantsi võid läbida kas joostes või kõndides. Valitud distants tuleb läbida järjestikku, kella seisma vahepeal ei panda. Distantsi ei tohi läbida mootori või inimjõul liikuvat abivahendit kasutades (nt. ratas, tõukeratas, rula jne).
Tulemuste esitamine:
Distantsi läbimise kinnituseks tuleb saata foto isiklikust mõõteseadmest, kus fikseeritud distants ja selle läbimise aeg ja kuupäev (arvesta , et läbimiseks sobiv ajavahemik on 8.30 – 15.30). Foto tulemusest tuleb saata hiljemalt 22.05.2020 kella 23:59-ks, ehk siis Rõõmumeetri päeva jooksul:
1. Peetri kooli õpilane saadab tulemuse klassijuhatajale.
2. Õpetajad, vilistlased, kogukond saadab oma tulemuse huvijuhile tiina.nukk@peetri.edu.ee
Pea meeles!
• Osalejad peavad täitma kõiki liikluseeskirju.
• Jooksmine toimub rangelt omavõimete kohaselt!
• Liikumine peab toimuma vastavalt hetkeolukorra nõuetele. Liikudes hoia vähemalt kahe meetrist vahet teiste liiklejatega.
Rõõmumeetrite arvestus:
1. Arvestatakse iga võistkonna kogutud meetrite summa.
2. Kõikide võistkondade meetrite summast kujuneb VILISTLASTE RÕÕMUMEETRI kogusumma.
Jäädvustame rõõmumeetrit:
Jooksurajalt on oodatud ka meeleolukad fotod kuidas sa Rõõmumeetreid kogud! Oled sa rõõmus, et jooksma läksid, vb natuke väsinud, kostüümis ….. jäädvusta see, tee endast foto ja saada see huvijuhile tiina.nukk@peetri.edu.ee, Rõõmumeetri päeval (22.05)
NB. Oma foto saates annad loa seda jagada Peetri kooli kodulehel ja FB lehel!

Info: tiina.nukk@peetri.edu.ee
JOOKSEME 9.KLASSI KÕRGUSTESSE!