Koolivorm

Koolivormi kandmise eesmärk

Peetri Lasteaed-Põhikooli koolivorm väljendab ühtsust ja identiteeti ning väärtustab koolikultuuri. Koolivorm tugevdab austust oma kooli vastu ja tõstab õpilaskonna autoriteeti kogukonnas. Koolivorm on osa meie kooli sümboolikast ning seda kantakse au ja uhkusega.

Koolivorm on alati puhas ja korrektne ning selle kandmise juurde kuulub viisakas käitumine, mis on kooskõlas hea tavaga.

Koolivorm on kõikidele Peetri kooli õpilastele kohustuslik, kuid alates 5. klassist on poistel ja tüdrukutel lubatud igapäevaselt kanda tumesiniseid või musti pükse/teksapükse või seelikut.

Koolivormi tellimine

Peetri koolis toimub koolivormi tellimine kaks korda õppeaastas.

13.maist – 2. juunini on taas võimalik tellida koolivormi tooteid (kättesaamine 2019 augusti lõpus). Tellimusvormi leiate SIIT (avatud 13. maist – 2. juunini).

Palume enne tellimuse esitamist täpselt läbi mõelda, mida ja mis suuruses ning mis värvi toodet Te tellida soovite.

Tellimuse vormistamisel palume jälgida:

• tellimus vormistatakse õige vanuserühma alt (nt 1.-4.klass tüdrukud jne);
  • tellimusse saaks kirja toote soovitud suurus ja värv;
  • tellija nimi ja kontaktandmed ning lapse nimi ja klass oleksid korrektsed;
  • ühele lapsele soovitud koolivorm asuks ühes tellimuses.

Enne tellimuse kinnitamist palume veenduda, et ostukorvi sisu vastab Teie soovile.

Edaspidi ei ole võimalik

• toodete ringi vahetamine ja juurde lisamine;
  • tellitud kaubast loobumine;
  • toodete tellimine väljaspool tellimisaega.

Peetri kooli koolivormi tellimise, arvete saatmise ning tootvate firmadega suhtlemise ja arveldamisega tegeleb koolivormi tarbeks kooli juurde loodud MTÜ Triibulised Ruudud. Arved tellitud koolivormi eest saadab MTÜ tellija meiliaadressile juulikuus.

Kooli saabunud tooted komplekteeritakse klasside kaupa ning lapsevanem saab tellitud riided kätte klassijuhatajalt.

INFOKS : Poiste pükste suurusnumber 146v_L on suuruste 140L ja 146L vahepealne suurus.

KOOLIVORMIGA SEOTUD MUUDATUSED UUEST ÕPPEAASTAST:

• Uuest õppeaastast on 5.-9.kl õpilastel võimalik tellida kooli logoga dressipluuse, värvideks must ja kollane.
  • Uuest õppeaastast on alates 5.klassist poistel ja tüdrukutel lubatud igapäevaselt kanda tumesiniseid või musti pükse/teksapükse või seelikut.
  • Novembrikuu tellimisajal ei ole edaspidi võimalik tellida kudumeid. Tellimise väikese mahu tõttu neid meile ei toodeta.

KOOLIVORMI PROOVIMINE:

Enne tellimist on koolivormi tooteid võimalik proovida koolimaja A-tiiva esimesel korrusel järgnevatel aegadel:

• neljapäeval, 16.mail kell 17-18.30
  • kolmapäeval, 22.mail kell 17-18.30
  • teisipäeval, 28.mail kell 17-18.30

Küsimused saata e-posti aadressile koolivorm@peetri.edu.ee