Koolivorm

Koolivormi kandmise eesmärk

Peetri Lasteaed-Põhikooli koolivorm väljendab ühtsust ja identiteeti ning väärtustab koolikultuuri. Koolivorm tugevdab austust oma kooli vastu ja tõstab õpilaskonna autoriteeti kogukonnas. Koolivorm on osa meie kooli sümboolikast ning seda kantakse au ja uhkusega.

Koolivorm on alati puhas ja korrektne ning selle kandmise juurde kuulub viisakas käitumine, mis on kooskõlas hea tavaga.

Koolivorm on kõikidele Peetri kooli õpilastele kohustuslik, kuid alates 5. klassist on poistel ja tüdrukutel lubatud igapäevaselt kanda tumesiniseid või musti pükse/teksapükse või seelikut.

Koolivormi pusad on mõeldud 5.-9. klassi õpilastele.

Koolivormi tellimine

Peetri koolis toimub koolivormi tellimine kaks korda õppeaastas: novembris ja maikuu lõpus.

Järgmine tellimine toimub 13. – 24. novembrini (tooted saab klassijuhtatajalt kätte 2024 jaanuari lõpus). Tellimusvormi leiate SIIT (avatud 13. – 24. november).

POLODE JA PUSADE TARNEAEG SÕLTUB SELLEST, KAS EUROOPA LAOS ON SOOVITUD TOOTED KOHE OLEMAS või MITTE. Seetõttu võib kättesaamise aeg lükkuda 2024 jaanuari lõpust edasi.

Tekleid novembris tellida ei saa, kuna tellimuste maht on eelnevatel aastatel olnud väike.

Palume enne tellimuse esitamist täpselt läbi mõelda, mida ja mis suuruses ning mis värvi toodet Te tellida soovite.

Tellimuse vormistamisel palume jälgida:

• tellimus vormistatakse õige vanuserühma alt (nt 1.-4.klass tüdrukud jne);
  • tellimusse saaks kirja toote soovitud suurus ja värv;
  • tellija nimi ja kontaktandmed ning lapse nimi ja klass oleksid korrektsed;
  • ühele lapsele soovitud koolivorm asuks ühes tellimuses.

Enne tellimuse kinnitamist palume veenduda, et ostukorvi sisu vastab Teie soovile.

Pärast tellimuse esitamist tuleb Teie sisestatud meiliaadressile TELLIMUSE KINNITUS (võib tulla ka rämpsposti). Kui seda mingil põhjusel ei tule, palun küsige üle (koolivorm@peetri.edu.ee), kas Teie tellimuse jõudis meieni.

Edaspidi ei ole võimalik

• toodete ringi vahetamine ja juurde lisamine;
  • tellitud kaubast loobumine;
  • toodete tellimine väljaspool tellimisaega.

Peetri kooli koolivormi tellimise, arvete saatmise ning tootvate firmadega suhtlemise ja arveldamisega tegeleb koolivormi tarbeks kooli juurde loodud MTÜ Triibulised Ruudud. Arved tellitud koolivormi eest saadab MTÜ tellija meiliaadressile 2024 jaanuarikuu alguses. Palun tasuda arve õigeaegselt !

Kooli saabunud tooted komplekteeritakse klasside kaupa ning lapsevanem saab tellitud riided kätte klassijuhatajalt.

INFOKS : Poiste pükste suurusnumber 146v_L on suuruste 140L ja 146L vahepealne suurus.

Küsimused saata e-posti aadressile koolivorm@peetri.edu.ee

TÜDRUKUTE KAELASIDE JA POISTE LIPSUD