Esindamine 2022/2023

Magic CTF võistlus

30.aprilli õhtul toimus võistlus Magic CTF. 
Magic CTF on algajate (14-21 aastastele) huviliste küberturvalisuse võistlus, mida korraldab USA partner. Enamasti osalevad 200-300 Eesti noort ja samapalju Ameerikast.
Võistlus kestis kuni 4 tundi ja selle raames lahendasid 4-liikmelised meeskonnad erinevaid lühikesi ja pikemaid puzzle laadi harjutusi.  2022 võistlusel osales Eestist 81 meeskonda (https://sites.google.com/view/kyberolympia/2022/magic-ctf?)
Meie koolist osalesid võistlusel 9. klassi õpilased Mark Daniel Teder, Hugo Kosemäe, Kaarel Mäesalu ja Artur Erik Sepp.
Võistkond saavutas üldarvestuses 11. koha.

Harjumaa koolidevaheline jalgpalliturniir 22.september

  • 8.-9. klassi poisid saavutasid alagrupiturniiril teise koha, kuid kahjuks selle tulemusega finaalturniirile ei pääsenud.
    Võistkonnas mängisid: 8.klassist Oskar Robert Tagel, Hugo Sõnitsar, Maxim Simonyan ja Markus Kesa ning 9.klassist Kervin Sikaste, Jan Martti Vainula, Robin Ait ja Tristan Teng.
  • 6.-7. klassi poisid jäid alagrupiturniiril viiendaks.
    Võistkonnas mängisid 5.klassist Kregor Kivistu, 6.klassist Oliver Lehismets, Sander Raidma, Kevin Mattias Kruglov, Karl Oskar Tamm ja Ron Marcus Laurik ning 7.klassist Robin Ingmar Tali ja Denni-Adriano Novitškov.

Harjumaa koolidevaheline staadioni teatejooksu meistrivõistlus 16.september

  • Kuni 5.klassi pendelteatejooksu võistkond saavutas esikoha!
    Võistkonnas jooksid 5.klassi õpilased Laura Randle, Karola Toompuu, Kärt Orumets, Matilda Saar, Emerleah Jeane Serna, Richard Schasmin, Henry Schasmin, Kregor Kivistu, Egert Raag, Ralf Rooteman.
  • Kuni 5.klassi tüdrukud saavutasid 4 x 50m jooksus teise koha!
    Võistkonnas jooksid Laura Randle, Karola Toompuu, Matilda Saar, Emerleah Jeane Serna.
  • Kuni 5.klassi tüdrukud saavutasid 4 x 400m jooksus teise koha!
    Võistkonnas jooksid Karola Toompuu, Matilda Saar, Kärt Orumets, Emerleah Jeane Serna.
  • Kuni 5.klassi poisid saavutasid 4 x 50m jooksus teise koha!
    Võistkonnas jooksid Richrard Schasmin, Henry Schasmin, Egert Raag, Ralf Rooteman.
  • Kuni 5.klassi poisid saavutasid 4 x 400m jooksus esikoha!
    Võistkonnas jooksid Richard Schasmin, Henrt Schasmin, Egert Raag, Kregor Kivistu.
  • 6.-7. klassi tüdrukud saavutasid 4 x 100m jooksus esikoha!
    Võistkonnas jooksid 6.klassist Emili Kaul ja Johanna Kukk ning 7.klassis Grettel Oeselg, Greta Oeselg.
  • 6.-7. klassi tüdrukud saavutasid 4 x 400m jooksus esikoha!
    Võistkonnas jooksid 6.klassist Emili Kaul, Johanna Kukk ja Marii Raudsepp ning 7.klassist Grettel Oeselg.
  • 6.klassi poisid Ron Marcus Laurik, Oliver Lehismets, Sander Raidma, Karl Oskar Tamm ja Sebastian Süld.
  • 8.-9. klassi pendelteatejooksu võistkond saavutas kolmanda koha!
    Võistkonnas jooksid 7.klassist Melany Lember 8.klassist Annabel Dunaiski, Anna Sõerd, Victoria Kampus, Siim Lepp ja Oskar Robert Tagel ning 9.klassist Marleen Ritari, Simon Lelle, Jan Martti Vainula ja Mario Marcinkievicz.
  • 8.-9. klassi tüdrukud saavutasid 4 x 100m jooksus teise koha!
    Võistkonnas jooksid 8.klassist Annabel Dunaiski, Anna Sõerd jaVictoria Kampus ning 9.klassist Marleen Ritari.