Esindamine 2021/2022

Harjumaa koolidevaheline staadioni teatejooksu meistrivõistlus 21.09

• Kuni 5. klassi pendelteatejooksu võistkond võitis kuldmedali!
    Võistkonnas jooksid Emili Kaul, Johanna Kukk, Kirsi Koel, Isabel Luiga, Marii Raudsepp, Oliver Lehismets, Sebastian Süld, Karl Oskar Tamm, Sander Raidma, Gustav Pihlakas.
  • Kuni 5. klassi tüdrukud võitsid 4 x 50m jooksus kuldmedali!
    Võistkonnas jooksid Emili Kaul, Johanna Kukk, Kirsi Koel ja Isabel Luiga
  • Kuni 5. klassi tüdrukud võitsid 4 x 400m jooksus kuldmedali!
    Võistkonnas jooksid Emili Kaul, Johanna Kukk, Kirsi Koel ja Marii Raudsepp.
  • Kuni 5. klassi poisid võitsid 4 x 50 m jooksus hõbemedali!
    Võistkonnas jooksid Oliver Lehismets, Sebastian Süld, Karl Oskar Tamm ja Sander Raidma.
  • 8.-9. klassi tüdrukud võitsid4 x 100 m jooksus pronksmedali!
    Võistkonnas jooksid Marleen Ritari, Anette-Liis Oidekivi, Berit Guzas, Elerin Aru.
  • 8.-9. klassi tüdrukud võitsid ka 4 x 400 m jooksus pronksmedali.
    Võistkonnas jooksid Marleen Ritari, Anette-Liis Oidekivi, Berit Guzas ja Meril Lukk.
  • Samal võistlusel esindasid meie kooli veel 6.-7. klassidest Robert Kalkun, Markus Kesa, Karl Jakob Loks, Käsper Kalda, Mihkel Kukk, Melany Lember, Karolin Kilu, Lisandra Kägu, Mirjam Lukk, Grettel Oeselg ning 8.-9. klassi poisid Romet Tooding, Hendrik Jegonjan, Karl Kalkun, Marcus Lõomets ja Jan Martti Vainula.

Harjumaa koolidevaheline jalgpalli turniir, 1.oktoober

8.-9. klassi poisid tulid Laagris toimunud Harjumaa koolidevahelise jalgpalli turniiri võitjateks. Finaalturniiril võitsid poisid kõik kolm mängu ( 3:1 Haabneeme ja 2:1 nii Laagri kui Loo võistkonna üle).
Eelnevalt võideti 27. septembril Keilas toimunud alagrupiturniir millega kindlustati pääs finaalturniirile. Võideti kõik kolm mängu – 4:0 Keila, 5:1 Saue ja 1:0 Saku üle.
Võistkonnas mängisid: 9.klassi poisid Kevin Alles, Kermo Lohu, Andreas Piirsoo, Steven Aluoja, Renmer Silvester Neidla ja 8.klassi poisid Tony Varjund, Jan Martti Vainula, Robin Ait, Tristan Teng.
6.-7. klassi poisid jäid oma alagrupiturniiril Keilas teiseks ja paraku Harjumaa finaalturniirile ei pääsenud. Poisid võitsid kolmest mängust kaks. Võistkonnas mängisid: 7.klassi poisid Eerik Paltser, Hugo Sõnitsar, Markus Kesa, Karl Christjan Kass, Deron Sakarias, 6.klassi poisid Kristjano Aun, Robin Ingmar Tali ja 5.klassist Oliver Lehismets.

Vabariiklik TV 10 Olümpiastarti finaal, 3.-5.september

• 5.klass Ron Marcus Laurik, mitmevõistlus