Esindamine 2020/2021

KOOLI ESINDAMINE 2020/2021 õppeaastal.

Geograafiaolümpiaad 9.veebruar

juhendajad Kaija Käärt ja Katrin Piiriselg

  • 7.kl Jan Martti Vainula
  • 8.kl Artur Erik Sepp, kes 8.klasside arvestuses jagas II – III kohta.
  • 8.kl Mia Liisa Männik
  • 8.kl Maria Metsla
  • 8.kl Marianne Loogma
  • 8.kl Enelis Kertu Kuld
  • 8.kl Merill Orumets
  • 8.kl Salme Reinsalu
  • 9.kl Mattis Marcinkevicz
  • 9.kl Kevin Peekmann
  • 9.kl Ekke-Emil Kangur
  • 9.kl Elisabeth Teedla
  • 9.kl Villem Scheler
  • 9.kl Emma Kivilo
  • 9.kl Kaisa-Katrina Sillaste
  • 9.kl Loretta Parker
  • 9.kl Karmel Sööt
  • 9.kl Mia Kiivit
  • 9.kl Artur Vesmes

Kunstiolümpiaad 6.veebruar

juhendajad õp Marell Rõss

  • 8.kl Sandra Merivälja, kes saavutas I koha

Bioloogiaolümpiaad 30.jaanuar

juhendajad õp Reti Anmann ja Evelin Kristin

  • 6.kl Greta Joanna Sööt
  • 6.kl Iiris Korbe
  • 6.kl Liisa Maria Värk
  • 7.kl Helina Toomet
  • 7.kl Henri Kala
  • 7.kl Tristan Teng
  • 7.kl Kristin Ait
  • 7.kl Jan Martti Vainula
  • 7.kl Agnete Ermann
  • 8.kl Anette-Liis Oidekivi
  • 8.kl Salme Reinsalu
  • 8.kl Maria Metsla
  • 8.kl Marianne Loogma
  • 8.kl Artur Erik Sepp
  • 8.kl Miriam Niit
  • 8.kl Mark Daniel Teder
  • 9.kl Berit Raun
  • 9.kl Ekke-Emil Kangur
  • 9.kl Mattis Marcinkevicz
  • 9.kl Emma Kivilo
  • 9.kl Karmel Eliise Sööt

Matemaatikaolümpiaad 27.jaanuar

juhendajad õp Kristina Matejuk, Tuuli Ojasalu, Piret Koppel ja Signe Reidla

  • 7.kl Jan Martti Vainula
  • 7.kl Tristan Teng
  • 7.kl Kristofer Sõna
  • 8.kl Artur Erik Sepp, kes 8.klasside arvestuses saavutas II koha.
  • 8.kl Berit Guzas
  • 8.kl Mattias Maalik
  • 8.kl Marianne Loogma
  • 9.kl Artur Vesmes
  • 9.kl Sander Lind
  • 9.kl Kristjan Hunt
  • 9.kl Kevin Peekmann
  • 9.kl Loretta Parker

Emakeeleolümpiaad 26.jaanuar

juhendajad õp Küllike Podnek

  • 8.kl Miriam Niit
  • 9.kl Keit Koreinik
  • 9.kl Karmel Eliise Sööt

Etluskonkursi Harjumaa piirkonnavoor “Koidulauliku valgel” 3. detsember

Juhendaja Janika Vaht

Salme Reinsalu 8.c klassist ja Anti Treiman 9.a klassist osalesid etluskonkursi “Koidulauliku valgel” Harjumaa piirkonnavoorus. 8.–9. klasside arvestuses saavutas Salme Reinsalu I–II koha Lydia Koidula luuletusega “Järv” ning Triin Soometsa luuletusega “Kõigel on sama valem” ja Anti Treiman III–IV koha Lydia Koidula luuletusega “Puhtad pihud” ning Triin Soometsa luuletusega “Haavad paranevad”.

Õpilasleiutajate riiklik konkurss 1.detsember

Juhendas Signe Reidla

II kooliastme arvestuses pälvisid III preemia Grete Hallikivi, Luisa Marie Lemmik ja Loreta Viirg tööga „Robotliblikas Siini ja tema elutsükkel“ eest

Rahvusvaheline digitehnoloogiavõistlus Ventpils IT Challenge. Kaugvoor ehk eelvoor toimus 2. septembrist kuni 18. oktoobrini ning finaalvoor toimub 23. novembrist kuni 27. novembrini.

Juhendajad õpetaja Signe Reidla ja Helen Pullinen

  • 9.a klassi võistkond EestiMjeees: Fred Vessin, Anti Treiman, Kristjan Hunt
  • 8. b klassi võistkond Sangarid: Karl-Martin Lokk, Renmer Silvester Neidla ja Ruben Zolkin pääsesid C vanusegrupis (7.-9.kl) finaali.
  • 6.e klassi võistkond SmartTeens: Beatrix Vali, Eliise Aedmaa, Oskar Robert Tagel pääsesid B vanusegrupis (4.-6.kl) finaali.
  • 5.d klassi võistkond Butterflies: Grete Hallikivi, Loreta Viirg, Luisa Marie Lemmik
  • 5.c klassi võistkond ITPro´s: Johan Joost, Janette Kala, Erik Arula
  • 5.c klassi võistkond Estonian K´s: Kaspar Pruul, Käsper Kalda, Karoliina Tarkus pääsesid B vanusegrupis (4.-6.kl) finaali.
  • 5.a klassi võistkond Nutiprof: Kris Aerton Kotli, Kentin Välk, Karl Jakob Loks
  • 5.a klassi võistkond TuTu: Melany Lember, Bert Joost, Ronne Himma
  • 3d ja 4 b klassi võistkond XBOX.H.M.H: Marken Vesik, Hugo Leinatamm, Henri Vahar

Programmeerin ise 2.- 3. klassidele 17.november

  • 3.kl Marken Vesik ja Georg Purin, kes saavutasid 3.klasside arvestuses II koha
  • 2.kl Stefan Aruväli ja Kaspar Roosipuu

Harjumaa koolidevahelised sisekergejõustiku meistrivõistlused 12.11 (8.-9.kl) ja 19.11 (4.-7.kl)

Kuni 5. klass

Oliver Lehismets – 2. koht 600 m jooks
Käsper Kalda – 3. koht 600 m jooks
Ron Marcus Laurik – 1. koht kõrgushüpe, 3. koht kaugushüpe
Karl Jakob Loks – 2. koht 60 m jooks

Emili Kaul – 1. koht 300 m jooks, 2. koht kõrgushüpe
Johanna Kukk – 3. koht 300 m jooks

6.-7. klass

Daniil Smolin – 2. koht kuulitõuge

Anna Sõerd – 1. koht 600 m jooks

8.-9. klass

Eon Velleramm – 2. koht kõrgushüpe, 3. koht 1000 m jooks

Peetri Lasteaed-Põhikool on see aasta ka Harjumaa põhikoolide arvestuses parim kool kergejõustikus. Karika võitmiseks tuleb olla edukas kahel võistlusel staadioniteatejookudes ja sisekergejõustikus.

Üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” 9.-13. november

Aitäh 3.D klass meie kooli esindamast!

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus 15.oktoober

Kuni 5. klassi tüdrukute arvestuses saavutati II koht. Võistkonda kuulusid Isabel Luiga, Elis Ajaots, Kirsi Koel, Emili Kaul, Johanna Kukk

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis 6.oktoober

6.-7. klassi poiste arvestuses saavutati II koht. Võistkonda kuulusid Tony Varjund, Jan Martti Vainula, Tristan Teng, Robin Ait, Hugo Sõnitsar, Eerik Paltser, Daniil Smolin, Tony Tristan Laurik, Markus Kesa, Kervin Sikaste

TV-10 OS finaalvõistlus 19.-20.09

Meie kool esines sel aastal vabariiklikul TV-10 OS võistlussarjas edukalt, jõudes septembri keskel Tartus toimuvale finaalvõistlusele. Seal saavutati 10. koht.

  • Ron Marcus Laurik osales nooremate poiste mitmevõistlusel.
  • Henri Lehtsalu osales nooremate poiste mitmevõistlusel.
  • Annabel Dunaiski osales nooremate tüdrukute mitmevõistlusel.
  • Emili Kaul osales nooremate tüdrukute mitmevõistlusel.
  • Marleen Ritari osales vanemate tüdrukute mitmevõistlusel.
  • Eon Velleram osales vanemate poiste mitmevõistlusel.

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioniteatejooksudes 18.09

  • Kuni 5. klasside arvestuses saavutasid:
    1.koha 4 X 400 m jooksus Oliver Lehismets, Käsper Kalda, Ron Marcus Laurik, Karl Jakob Loks
    1.koha pendelteatejooksus Oliver Lehismets, Käsper Kalda, Karl Jakob Loks, Ron Marcus Laurik, Glen Jair, Melany Lember, Johanna Kukk, Emili Kaul, Isabel Luiga, Pia Toomväli
    2.koha 4 X 400 m jooksus Emili Kaul, Johanna Kukk, Isabel Luiga, Pia Toomväli
  • 6.-7. klassi arvestuses saavutasid 3. koha 4 X 800 m jooksus Arto Schultz, Daniil Smolin, Tony Tristan Laurik, Eerik Paltser
  • 8.-9. klassi arvestuses saavutasid 3.koha 4 X 100 m jooksus Eon Velleramm, Romet Tooding, Marcus Lõomets, Villem Scheler ning 3.koha koht 4 X 800 m jooksus Eon Velleramm, Romet Tooding, Marcus Lõomets, Ralf Sebastian Pohlak

Harjumaa koolinoorte TV-10 OS mitmevõistlus kergejõustikus 15.september

  • 3. koht – Daniil Smolin
  • 3. koht – Eon Velleramm

Vabariiklik TV-10 OS IV etapp kergejõustikus Rakveres 6.september

  • 4. koht – Daniil Smolin palliviskes
  • 6. koht – Eon Velleramm 1000 m jooksus