Vaida Kabeäss

06. veebruaril toimus ”Vaida Kabeäss”, kus osales kokku 105 noort Rae valla kabehuvilist. Võisteldi kolmes vanuseklassis: 1.-3. klass, 4.-6. klass ja 7.-9. klass.

1.-3. klassi vanuseklassis võistles omavahel 53 õpilast. Meie õpilased saavutasid antud vanuseklassis kohad järgnevalt: Sebastian Süld (4.-7. koht); Denni-Andriano Novitskov, Rebeka Rahuoja, Karl Oskar Reinup, Lenna Marii Pruunlep, Kenzo Kukk (8.-17. koht); Kregor Kivistu (18.-21. koht); Egert Raag, Hannabrit Laan, Arabella Ainsoo, Hendrik Jakob Lill, Henri Repnau (22.-30. koht); Hugo Leinatamm, Georg Ruzanov, Anna Paiste, Harriet Joost, Hardi Pupart (31.-38. koht); Märten Simmer, Mihkel Kukk, Mirell Pappel, Ene-Liis Kangur, Lilin Kaul (39.-50. koht) ja Grete Hallikivi (51.-53. koht).

4.-6. klassi vanuseklassis võistles omavahel 27. õpilast. Meie õpilased saavutasid antud vanuseklassis kohad järgnevalt: Laurette Münt (2.-3. koht); Roosi Ruut (9.-11. koht); Kätrin Leesalu, Märten Võitra, Liisa Lotta Tüüts (17.-20. koht); Ralf Georg Reitsak, Carmen Luik (21.-26. koht) ja Jessica Eerma (27. koht).

7.-9. klassi vanuseklassis võistles omavahel 24. õpilast. Meie õpilased saavutasid antud vanuseklassis kohad järgnevalt: Carmen Helena Hallimäe (1. koht); Joosep Roots (2. koht); Marko Järve (5.-6. koht); Devon Penter, Lissel Marie Tammela, Karel Konga, Mona Liivamägi (7.-11. koht); Gregor Epner, Markkus Libe (12.-16. koht); Robert Kroon (18.-19. koht) ja Siim Luts, Gregor Sikkel (22.-23. koht).