Peetri kooli Eurovisioon

Selleaastane Peetri Põhikooli Eurovisioon leiab aset 14. veebruaril kell 17:00 Peetri kooli aulas. Üles astuvad 19 riiki, kes kõik võistlevad ühe tiitli nimel- Eurovisiooni võidulugu.

Pileteid on võimalik soetada eelmüügist (1€) või kohapealt (2€). Eelmüük algab 1. veebruaril ning toimub esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti aula ees 10:10 ning 11:15 vahetundidel.

Tule ja toeta omasid!

⋆⋆⋆

Lisaks tegime märkmikku Eurovisiooni kuupäeva ära märkimise veelgi lihtsamaks. Vajuta üritusel ”Osalen” ning tule kohale. Facebook teeb oma töö sulle meeldetuletamisega.