Koolivormi tellimine

13. – 26. novembrini on taas võimalik tellida koolivormi tooteid (kättesaamine 2018 jaanuari lõpus). Tellimusvormi leiate SIIT (avatud 13. – 26. novembrini).

Palume enne tellimuse esitamist täpselt läbi mõelda, mida, mis suuruses ja mis värvi toodet Te tellida soovite.

Tellimuse vormistamisel palume jälgida, et

• tellimus vormistatakse õige vanuserühma alt (nt. 1.-4.klass tüdrukud jne);
  • tellimusse saaks kirja toote soovitud suurus ja värv;
  • tellija nimi ja kontaktandmed ning lapse nimi ja klass oleksid korrektsed;
  • ühele lapsele soovitud koolivorm asuks ühes tellimuses.

Enne tellimuse kinnitamist palume veenduda, et ostukorvi sisu vastab Teie soovile.

Edaspidi ei ole võimalik

• toodete ringi vahetamine ja juurde lisamine;
  • tellitud kaubast loobumine;
  • toodete tellimine väljaspool tellimisaega.

Peetri kooli koolivormi tellimise, arvete saatmise ning tootvate firmadega suhtlemise ja arveldamisega tegeleb koolivormi tarbeks kooli juurde loodud MTÜ Triibulised Ruudud. Arved tellitud koolivormi eest saadab MTÜ tellija meiliaadressile detsembri algul.

Augustikuus kooli saabunud tooted komplekteeritakse klasside kaupa ning lapsevanem saab tellitud riided kätte klassijuhatajalt.

Küsimused saata e-posti aadressile koolivorm@peetri.edu.ee