Koolivormi tellimine 2018/2019 õppeaastaks

Lugupeetud lapsevanem,

14.maist 4.juunini on taas võimalik tellida koolivormi tooteid (kättesaamine 2018 augusti lõpus). Tellimusvormi leiate kooli kodulehelt KOOLIVORMI alt (avatud 14.maist 4.juunini).

Palume enne tellimuse esitamist täpselt läbi mõelda, mida, mis suuruses ja mis värvi toodet Te tellida soovite. Sobiva suuruse leidmiseks on koolivormi tooteid võimalik ka proovida koolimaja A-tiiva esimesel korrusel järgnevatel aegadel:

teisipäeval, 15.mail kell 17-19

kolmapäeval, 23.mail kell 17-19

neljapäeval, 31.mail kell 17-19

Tellimuse vormistamisel palume jälgida, et

• tellimus vormistatakse õige vanuserühma alt (1.-4.klass tüdrukud jne);
  • tellimusse saaks kirja toote soovitud suurus ja värv;
  • tellija nimi ja andmed ning lapse nimi ja klass (klassinumber, kus laps 2018/2019 õppeaastal õpib) oleksid korrektsed;
  • ühele lapsele soovitud koolivorm asuks ühes tellimuses.

Edaspidi ei ole võimalik:

• toodete ringi vahetamine ja juurde lisamine
  • tellitud kaubast loobumine
  • toodete tellimine väljaspool tellimisaegaArved tellitud koolivormi eest saadab MTÜ Triibulised Ruudud Teile juuni lõpus-juuli algul. Täname õigeaegse makse eest!

KOOLIVORMIGA SEOTUD MUUDATUSED:

• Uuest õppeaastast on 5.-9.kl tüdrukutel võimalik tellida sini-valgeid suureruudulisi triiksärke tüdrukute/naiste lõikega.

INFOKS:

• Poiste pükste suurusnumber 146v_L on suuruste 140L ja 146L vahepealne suurus.

Küsimused saata e-posti aadressile koolivorm@peetri.edu.ee