FILMIÖÖ SAHINAD

Õpetaja Maarja, klassijuhataja 5e

Olin esimest aastat filmiööl ja minu jaoks oli see uutmoodi kogemus. Filmiööl ja lugemisööl on väga suured erinevused. Kui lugemisööl oli lastel rohkem ühiseid tegevusi, siis filmiööl ollakse sõber peamiselt nutiseadmega.

Omaloomingulised filmid meeldisid väga. See, milliste meistriteostega saavad noored hakkama, oli tõesti üllatav. Neil on loovad mõtted ja julged lähenemised. Eriti tõstaksin esile filmi Arvo Pärdist.

Filme vaadates veendusin, et ka ilma õpetaja otsese juhendamiseta saavad noored väga hästi hakkama. Nad on oma mõtetes iseseisvad ja suudavad oma ideed ka väga edukalt teostada. See näitab, et õpetajate töö algklassides on olnud väga hea. Arvan, et just sealt saadud tugev põhi, aitab suuremates klassides teha nii häid filme.

Sandra, 5b klass

Mulle meeldis, et sai vaadata teiste tehtud filme. Kõik olid panustanud ja see on lahe. Eriti meeldib, et meie film sai publiku üheks lemmikuks.

Berit, 5b klass

Filmiöö oli täitsa normaalne. Filmid olid ka normaalsed. Meie oma on muidugi kõige normaalsem, aga teistel polnud ka viga.

Hendrik, 5b klass

Olin esimest aastat, väga lahe oli, sai ööseks jääda ja reedel ei pidanud kooli minema!

Anette, 6a klass

9c klassi film oli naljakas. Mulle filmiöö meeldis, igav ei olnud, oli hoopis lõbus. Lahe seltskond, sai koolis ööbida. Muusika valik oli huvitav, aga võinuks parem olla.

Albert, 6c klass

Filmiöö on vinge üritus, lõbus!

Sander, 6c klass

Nii äge, et sellised asjad koolis toimuvad!

Villem, 6d klass

Mulle meeldis Arvo Pärdist tehtud film, sealt sai infot, samas oli naljakas

Reti, 5e klass

Mulle meeldisid 8c ja 9b klasside filmid, need olid ägedad, naljakad. Olin esimest korda filmiööl. Äge oli, sai kooli ööseks jääda ja järgmisel päeval ei pidanud kooli minema. Koera film, mida kõik koos vaatasime, oli kurb. Järgmisel aastal võiks näidata hoopis ulmekat või õudukat.

Miia Margaret, 5d klass

Isetehtud filmid olid huvitavad, aga Belle ja Sebastian oli väga kurb film.

Anette, 6 A klass

Margarita, 5e klass

Kõige rohkem meeldis mulle 7c klassi film, see oli põnev.

Film koerast, mida vaatasime, oli minu jaoks väga kurb, sest minu enda koer suri mõni aeg tagasi.

Filmiöö ise väga ei meeldinud, veidike igav, kõik olid oma telefonidega.

Anonüümne allikas

Filmiöö kuupäeva tuleb muuta. Üheksandate klasside suhtes on see väga ebaõiglane. Meil olid koolidesse sisseastumised just järgmisel päeval. Oleme saanud kõik aastad osaleda ja nüüd, kooli viimasel aastal, ei saanud ööseks jääda. See pole aus.