Õpilaspiletid

Õpilaspileti funktsioonid:

• õpilase õppimist tõendav dokument,
  • pikapäevarühma toitlustus,
  • ühistranspordikaart,
  • Rae valla raamatukogust laenutamine.

Esmase õpilaspileti tegemine on tasuta! Esmaseid õpilaspileteid saab tellida õppeaastaks 2019/2020 vahemikus 03.06.2019 – 02.09.2019.

Õpilaspileti duplikaadi tegemine maksab 5€. Raamatupidamine esitab õpilaspiletite eest arved kord kvartalis (nt vahemikus juuli-september tellitud õpilaspiletite eest esitatakse arve 5€ oktoobris).

Õpilaspileti saab tellida lapsevanem õpilasele Spokus sisse logides ID-kaardi või mobiili ID-ga. Õpilaspileti saab kätte klassijuhataja käest.

Esmase õpilaspileti taotlus (tasuta) – kõigile 2019/2020 õppeaastal õppivatele õpilastele tasuta õpilaspilet.

Õpilaspileti duplikaadi taotlus (tasuline, 5€) – korduv õpilaspilet kui esmane õpilaspilet on nt kadunud või katki läinud.

Õpilaspilet on kehtiv seni kuni õpilane on Peetri Lasteaed-Põhikooli õpilaste nimekirjas. Õpilase lahkumisel koolist tuleb õpilaspilet tagastada ja õpilaspilet muutub sellest hetkest kehtetuks kui õpilane on Peetri Lasteaed-Põhikooli õpilaste nimekirjast välja arvatud.