KOOLI ESINDAMINE 2019/2020 õppeaastal

Üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” 23.-27. märts

• 9.kl Eliise Helena Salumäe, kes saavutas 7.-9.klasside arvestuses II koha

Nutispordis Põhja-Eesti finaal 11.märts

Selle õppeaasta jooksul toimus Nutispordis 4 etappi, kus ka meie kooli lapsed võistlesid lisaks peastarvutamisele ka teisendamis- ja nuputamisülesannetes vastavalt selle klassi õppekavale. 3.c klassi lastel läks nendel võistlustel väga hästi. 4.etapi tulemuste põhjal kutsuti Põhja-Eesti finaali Emili Kaul ja Sander Raidma. Emili sai tippspordis 4.koha ja Sander rahvaspordis 3.koha! Lisaks 3.c õpilastele võtsid ka 7.c õpilased kõikidest etappidest osa ja said väga häid tulemusi.

Matemaatikaolümpiaad 4.-6.klassile 6.märts

juhendajad õp Ivi Lõhmus, Kristel Tamm, Kristina Matejuk ja Tuuli Ojasalu

• 4. kl Kris Aerton Kotli, kes 4.klasside arvestuses saavutas II-V koha.

juhendajad õp Mattias Jürgens ja Rainer Kaasik-Aaslav

• 8.kl Mattis Marcinkevicz, kes 8.klasside arvestuses saavutas II koha.

U14 vanuseklass:
Engeli Epner – jooksis 60 meetrit ajaga 9,44 sek ning hüppas kaugust 3,73 m.
Gregor Reigo – jooksis 60 meetrit ajaga 9,44 sek, 60 meetri tõkkejooks ajaga 11,68 sek ning hüppas kaugust 3,69 m.
Siim Lepp – jooksis 60 meetrit ajaga 8,99 sek, 60 meetri tõkkejooks ajaga 10,55 sek ning hüppas kaugust 3,88 m ja kõrgust 1,40 m.
Kristofer Robin Kamdron – jooksis 60 meetrit ajaga 9,03 sek ning hüppas kaugust 4,05 m.

U16 vanuseklass:
Romet Tooding – jooksis 200 meetrit ajaga 29,01 sek ning hüppas kaugust 4,39 m.
Eon Velleramm – jooksis 60 meetrit ajaga 8,18 sek ja 200 meetrit ajaga 26,10 sek ning hüppas kaugust 4,44 m.
Kerden Krainov – jooksis 60 meetrit ajaga 8,67 sek ja 200 meetrit ajaga 29,51 sek ning hüppas kaugust 4,38 m.
Anette-Liis Oidekivi – jooksis 60 meetrit ajaga 8,80 sek ja 200 meetrit ajaga 29,12 sek ning hüppas kaugust 4,41 m.

Bioloogiaolümpiaad 1.veebruar

juhendajad õp Reti Anmann ja Eve Rehelem

• 7.kl Maria Metsla
  • 8.kl Karmel Eliise Sööt 8.-9.klasside arvestuses saavutas III koha.
  • 9.kl Miia Nurk
  • 9.kl Casey Liis Org
  • 9.kl Edlin Lisbeth Laur
  • 9.kl Karoliine Vesper

Peetri Kooli sportlikud tegemised jaanuaris

Võrkpalli tüdrukud 7.-9. klass saavutasid Harjumaa koolidevahelisel võistlusel hinnatava 4. koha kaotades turniiril vaid kaks mängu poolfinaalis Kiilile ja pronksimatsis Jürile. Võistkonnas mängisid Marleen Viir, Miina Vänt, Karolin Elisabeth Viet, Liis-Marii Vilem, Helena Paas, Iris Pajumäe, Helen Rahuoja, Karolin Gerly Sekk, treener Ellen Liik.

Võrkpalli poisid kuni 6. klass saavutasid Harjumaa koolidevahelisel võistlusel väga tubli 2. koha kaotades turniiril ainult Kiilile kellega oldi ka ühes alagrupis. Võistkonnas mängisid Aleksandr Bogomolov, Erik Allekõrs, Jan Martti Vainula, Tony Varjund, Kristofer Sõna, Simon Lelle, Karl Mart Raidma.

Mr. Pritt minikäsipalli võistlusel Kehras saavutasid kuni 3. klassi Peetri Kooli õpilased 7. koha. Saavutati kaks mängu võitu mõlemad Haapsalu Algkooli üle. Kehra II võistkonnale kaotati kõige napimalt karistusvisetega kuna normaalaeg oli lõppenud viigiga. Võistkonnas mängisid Kenzo Kukk, Henri Repnau, Henri Pupart, Teodor End, Ron Marcus Laurik, Sander Raidma, Johanna Kukk.

Meie kooli õpilased võistlesid väga edukalt TV-10 OS kergejõustiku võistlustel nii Harjumaa kui ka vabariiklikul võistlusel.
Marleen Ritari saavutas VT arvestuses Harjumaal teivashüpes 1. koha ning vabariiklikul võistlusel oli 8. tulemusega 2.41 mis on ka isiklik rekord.
Eon Velleramm saavutas VP arvestuses vabariiklikul võistlusel kaugushüpes 6. koha 5.14 mis on ka isiklik rekord.
Siim Lepp tegi väga head esitused 60 m tõkkejooksus saades vabariiklikul võistlusel B – finaali ning kokkuvõtes talle 10 koht. Harjumaa võistlusel saavutas Siim samal alal 3. koha.
Marko Gustavson võitis Harjumaal kuulitõuke ja Eon Velleramm samal võistlusel 6. koht.
Kristofer-Robin Kamdron tegi väga hea võistluse Harjumaal kaugushüppes olles neljas ning Siim Lepp viies.

Võrkpalli poisid 7.-9. klass saavutasid Harjumaa koolidevahelisel võistlusel hinnatava 5. koha kaotades turniiril vaid ühe mängu veerandfinaalis Viimsile. Võistkonnas mängisid Carlos Tults, Marcos Toompuu, Karl Oskar Nurk, Kaarel Mäesalu, Rasmus Sool, Marko Gustavson, Harry Aus, Tom-Tristan Piirsalu.

Õpetajad alustasid samuti aastat traditsioonilise võrkpalli turniiriga Tartus, kus Peetri Lasteaed-Põhikooli õpetajad saavutasid oma parima koha olles kuues. Võistkonnas mängisid Meelis Stamm, Kristo Sepp, Silver Palu, Gerli Jahimaa, Karin Vee, Sirli Kants (Jüri Gümnaasium).

Nuputa võistlus 31.jaanuar

• 5.-6.klass Märten Võitra, Donna Toht, Tristan Teng ja Therese Liseth Vilbre.