Kooli esindamine

KOOLI ESINDAMINE 2018/2019 õppeaastal

Spelling bee võistlus 18. jaanuar

  • 5.kl Aliise Liivandi , Mark Gabriitšuk, Lennart Salla 4.-8. koht

Füüsikaolümpiaad 19. jaanuar

juhendaja õp Peep Sõber

  • 9.kl Sander Põldma
  • 9.kl Joosep Roots

Keemiaolümpiaad 26. jaanuar

juhendaja õp Aina Ong

  • 8.kl Marleen Õunamaa 4.koht
  • 8.kl Eliise Helena Salumäe
  • 8.kl Kadriann Kummer
  • 9.kl Kristian Tamm 10.koht
  • 9.kl Joosep Roots
  • 9.kl Sander Põldma

Nuputa võistlus 31.jaanuar

  • 5.-6.kl võistkond 6.koht
  • 7.kl võistkond 9.koht

Emakeele olümpiaad 31.jaanuar

juhendajad õp Merili Susi, Küllike Podnek

  • 7.kl Keit Koreinik
  • 8.kl Kadriann Kummer
  • 8.kl Sten Martin Kabrits
  • 9.kl Marta Kostusev 1.koht
  • 9.kl Rasmus Trei 9.koht
  • 9.kl Kadi-Karolin Pariis
  • 9.kl Marta Liisa Kaska

Matemaatika olümpiaad 6.veebruar

juhendajad õp Tuuli Ojasalu, Piret Koppel

  • 7.kl Maarit Korolenko
  • 7.kl Tessa Lichtfeldt
  • 9.kl Lilian Källo
  • 9.kl Kristian Tamm
  • 3. kl õpioskuste ainepäev 7.veebruar
  • 3.kl võistkond 74p/100p

Kunstiolümpiaad 9.veebruar

juhendaja õp Regina Vildo

  • 9.kl Marta Kostusev 9.koht

1. klasside kodukoha viktoriin 21.veebruar

  • 1.D klass Sandra Pind, Marken Vesik, Annabel Soeson ja Lisete Noorkikas 3. koht

Matemaatika olümpiaad 8.märts

juhendajad õp Helen Pullinen, Marelle Lepik, Tuuli Ojasalu, Kristina Matejuk, Inga Rennit

  • 4.kl Henri Lehtsalu
  • 4.kl Tony Tristan Laurik
  • 4.kl Märtn Võitra
  • 5.kl Elisabeth Jõgi 5.-6.koht
  • 5.kl Alina Smirnova
  • 5.kl Laura Trumm
  • 6.kl Marianne Loogma
  • 6.kl Miia Liisa Männik

Ühiskonnaõpetus 8.veebruar

Juhendaja Tiina Laanes

  • 6.kl Kristofer Stern 11.koht
  • 9.kl Carmen Helena Hallimäe

Peetri Kooli õpilaste sportlikud tegemised

Jaanuari lõpus toimus Peetri Koolis Harjumaa koolidevaheline pallilahingu võistlus kus meie kuni 3. klassi õpilased nii poisid kui tüdrukud saavutasid mõlemad 3. koha.

 

7. märtsil käisid kuni 3. klassi õpilased Mr. Pritt minikäsipallimängudel Kehras, kus saavutati 7. koht.

 

12. märtsil toimus Peetri Koolis „Tähelepanu, start!“ võistlussarja Harjumaa alagrupivõistlus. Osales 9 kooli ja Peetri Kooli 2.-5. klassi õpilased saavutasid teise koha, millega kindlustasid koha vabariiklikule poolfinaalvõistlusele Viljandis 5. aprillil.

 

Väga edukalt on esinenud meie kooli õpilased Eesti meistrivõistlustel sisekergejõustikus, kus Kristjan Markus Eelmaa tuli Eesti meistriks U18 vanuseklassi 60 m jooksus. Samal võistlusel tuli Mia Heleen Hermann U18 vanuseklassis Audentese tüdrukute võistkonnaga 4×200 m jooksus pronks medalile.

I koht animafestivalil

20. aprillil toimus viies H.Parsi nim animafestival. Festivali teemaks oli “Meie Eesti”.
Kokku osales 73 animafilmi üle Eesti.
Peetri  kooli õpilaste tehtud film sai 4.-6. klassi vanuserühmas I koha.
 
Palju õnne võitjatele!

 

Peetri kooli õpilased Harjumaa koolidevahelisel kergejõustiku võistlusel


Peetri Kooli 22 õpilast käis Harjumaa koolidevahelisel kergejõustiku võistlusel, kus saavutati Põhikoolide arvestuses I koht. Tooks siin kohas välja ka meie parimad tulemused: 8.-9. klassi poiste kaugushüpe Tony Ats Tamm I koht tulemusega 6.23, Kristjan Markus Eelmaa II koht 60 m jooks tulemusega 7,60; 6.-7. klass poisid 1000 m jooks III koht Gregor Epner tulemus 3.20,22; 6.-7. klass tüdrukud Edlin Lisbet Laur kõrgushüpe II koht tulemus 1.55; kuni 5. klassi poisid Marko Gustavson kaugushüpe I koht tulemus 4.48, Romet Reismann 60 m jooks I koht tulemus 8,92; Marko Gustavson 60 m jooks III koht tulemus 8,94; kuni 5. klassi tüdrukud Berit Guzas III koht kõrgus- ja kaugushüppes tulemused 1.30 ja 3.87.

Peetri Kooli 24 liikmeline võistkond saavutas I koha “Tähelepanu, start!” Harjumaa alagrupi võistlusel ja osaleb 6. aprillil Viljandis vabariiklikus poolfinaalis.

4.-6. klasside võrkpalli tüdrukud ja poisid saavutasid Harjumaa koolidevahelisel turniiril tublid 4. kohad.

2018.03.09 – Koolitants

9.märtsil vallutas Koolitants Viimsi koolimaja, kus lavale astusid Harju maakonna noored talendid. Koos oli üle 600 tantsija.
Eripreemia SÄRTSAKAS ESITUS, pälvis Peetri Põhikooli 8.klass tantsu eest “Koolipidu.” Tantsu autor Merleen Läänemägi.
Peetri Põhikoolist osalesid Koolitantsu eelvoorus järgmised klassid: 7.b, 7.a, 3.b, 5.b, 5.a, 5.c, 6.b klass.

Aitäh tantsuõpetajale, aitäh tantsijatele!
Palju õnne eripreemia saajatele!

2018.01 – Peetri kooli õpilased mitmetel spordivõistlustel

Jaanuaris osalesid Peetri kooli õpilased mitmetel spordivõistlustel, allpool detailsem info tulemustest.
  • 16. jaanuaril toimus Harjumaa TV-10 OS II etapp: Marko Gustavson (5 D) võitis 1. koha 60 m tõkkejooksus ja 2. koha teivashüppes; Braien Perlmann (4 A)  saavutas 6. koha 60 m tõkkejooksus.
  • Killu-Carol Tagamets (6 C) 3. koht 60 m tõkkejooksus.
  • Romet Kaupmees (7 B) 4. koht 60 m tõkkejooksus; Joosep Balõnski (7 B) 6. koht 60 m tõkkejooksus ja 6. koht kõrgushüppes.
  • 17. jaanuaril toimusid Harjumaa Tallinna piirkonna MV saalijalgpallis: Peetri Kooli poisid saavutasid 5. koha.
  • 23. jaanuaril toimusid Harjumaa-Tallinna piirkonna MV pallilahingus 3. klassidele: Peetri kooli poisid saavutasid 1. koha ja tüdrukud 2. koha!!!

Kiidame kõiki tublisid osalejaid ja soovime edu uuteks võistlusteks!

Peetri kooli õpilased osalesid jaanuarikuus järgnevatel olümpiaadidel:

  • Füüsika

         41 osalejat: Mirko Meerits 7. koht, Albert Kostusev 11. koht.

  • Keemia
         8. klassid 53 osalejat: Joosep Roots 13. koht, Sander Põldma 20. koht, Kristian Tamm 32. koht;

         9. klassid 52 osalejat: Mirko Meerits 7. koht, Carmel Uibopuu 27. koht, Birgit Hallikivi 41. koht.

  • Emakeel
         7.-8. klassid 106 osalejat: Marta Liisa Kaska 33. koht, Kadi Karolin Pariis 39. koht, Kadriann Kummer
         73. koht, Eliise Helena Salumäe 79. koht;
         9.-10. klassid: 77 osalejat, Mirko Meerits 39. koht, Robin Tukia 63. koht.