Esindamine 2023/2024

Üleriigiline finaalvõistlus koolidevaheline 4.- 6.klassi tüdrukute võrkpalliturniir 10. aprill

Tüdrukud saavutasid turniiril 1. koha.
Võistkonnas mängisid: Eliisa Tahvonen, Karola Toompuu, Marta Mäesalu, Katriin Nelis, Eti Enok, Sofia Makagonova, Emma Hanson.

Põhja regiooni koolidevaheline 4.-6.klassi tüdrukute võrkpalliturniir 26. märts

Harjumaa koolidevaheline 4.-6.klassi tüdrukute võrkpalliturniir 7. märts
Tüdrukud saavutasid turniiril 2. koha.

Harjumaa koolidevaheline teatesuusatamine 12.märtsil 2024

Kuni 5. klassi tüdrukud saavutasid 9. koha. Võistkonnas suusatasid 5. klassist Elise Loreen Gailan ja Lilli Sikk, Alandra-Gabriela Matetski ja 3. klassist Lisete Laanoja

Kuni 5. klassi poisid saavutasid 9. koha. Võistkonnas suusatasid 5.klassist Johann Raudsepp, Eeri Sikk, Jan Marcus Moks ja 3. klassist Gregor Mäeuibo.

6.-7. klassi poisid saavutasid III koha. Võistkonnas suusatasid 7.klassist Joonatan Kummer ja Kristofer Kägu ning 6. klassist Ralf Rooteman ja Rasmus Alan Lepp.

8.-9. klassi tüdrukud saavutasid 5. koha. Võistkonnas suusatasid 9. klassist Emilia Beatrice Gailan ning 8.klassist Karoliina Tarkus, Johanna Ilves ja Loreta Viirg.

8.-9. klassi poisid saavutasid 5. koha. Võistkonnas suusatasid 9. klassist Rain Rebane, Oskar Robert Tagel, Sander Stern ja Martin Eelmaa.

Harjumaa koolidevaheline teatesuusatamine 12.märts

Harjumaa koolidevaheline pallilahingu turniir 12. veebruar

Tüdrukud 3. klassist saavutasid turniiril III koha. Võistkonnas mängisid: Lisandra Leit, Linell Liim, Marta Velgre, Isabella Järvelaid, Dora Kruus, Diana Novitskov, Eliise Süld.

Poisid 3. klassist saavutasid turniiril 4. koha. Võistkonnas mängisid: Thomas Stephane Bruylant, Karl Ingver, Kenneth Remi Kukk, Sten Soomere, Carl-Gregor Tint, Kristofer Kaljurahn, Gregor Mäeuibo.

Mõlemad võistkonnad pääsesid vabariiklikule pallilahingu finaalturniirile 19. veebruaril

Tüdrukud kuni 3. klassist saavutasid turniiril 5. koha. Võistkonnas mängisid: Lisandra Leit, Linell Liim, Marta Velgre, Isabella Järvelaid, Dora Kruus, Diana Novitskov ja 1.a klassist Grete Meijel.

Poisid 3. klassist saavutasid turniiril 12. koha. Võistkonnas mängisid:  Karl Ingver, Sten Soomere, Carl-Gregor Tint, Kristofer Kaljurahn, Gregor Mäeuibo.

Harjumaa koolidevaheline pallilahingu turniir 12. veebruar 2024

Eesti 33. õpilasetlejate konkursi Harjumaa voor

5. veebruaril kogunesid Harjumaa koolide etlejad Jüri Gümnaasiumisse Eesti 33. õpilasetlejate konkursi Harjumaa vooru, kus osalesid ka meie kooli üheksandikud Karolin Kilu ja Beatrix Vali. Karolin esitas Tõnu Õnnepalu luuletuse “Kõik on veel vanemaks jäänud” ning katkendi August Kitzbergi teosest “Libahunt”. Beatrix esitas Contra luuletuse “Rahulikult vaatab üks noor ema” ning katkendi Mehis Heinsaare teosest “Härra Pauli kroonikad”. 7.-9. klasside vanuseastmes pälvis Beatrix žürii eripreemia. Kiidame meie tublisid etlejaid! Oli hariv ning meeleolukas esmaspäev!

Beatrix Vali ja Karolin Kilu

Vabariiklik TV-10 OS II etapp kergejõustikus 27. jaanuar Lasnamäel

7.klass Ron Marcus Laurik, 60 m tõkkejooksus III koht aeg 8,85 ja kaugushüppes tulemus 5.10 m 11. koht.

Veel esindasid Peetri Lasteaed – Põhikooli 6. klassist Lukas Jair, kes osales 60 m tõkkejooksus ja kaugushüppes, 4. klassist Grete Kurtmann, kes osales 60 m tõkkejooksus ja kaugushüppes; Oliver Priit Kingo, kes osales 60 m tõkkejooksus. 3. klassist Sten Soomere, kes osales 60 m tõkkejooksus ja 2. klassist Ettel Leo, kes osales 60 m tõkkejooksus ja kaugushüppes.

Koolinoorte arhitektuurikonkurss

Rõõm on teada anda, et 20.12.20223 – 28.01.2024 on Vabaduse väljaku tunnelis üleval žürii poolt välja valitud konkursitöödest kokku pandud näitus! žürii poolt sai ära märgitud Peetri Lasteaed-Põhikooli 5.klassi õpilase Harti töö “Tool”. Rohkem infot: Näitus Kaarli puiestee parimatest võistlustöödest – Koolinoorte arhitektuurikonkurss (nooredarhitektid.ee)

Harti Haava arhidektuuri konkursi eripreemia
Harti Haava arhitektuuri konkursi eripreemia

TV 10 Olümpiastarti I etapp, 2.detsember Võrus

• 7.klass Ron Marcus Laurik, 60 m jooks aeg 8,27 ja 16 koht ning teivashüppes tulemus 3.00 m ja 5. koht.
  • 3.klass Sten Soomere, 60m jooks aeg 10,42 ning kõrgushüppes ei õnnestunud algkõrgust 105 m ületada.
  • 6.klass Laura Randle, 60m jooks aeg 8,52 ja 8. koht
  • 7.klass Marii Raudsepp, 60m jooks aeg 8,74 ja 21. koht ning kuulitõukes tulemus 7.45 ja 57. koht
  • 4.klass Grete Kurtmann, 60 m jooks aeg 10,13 ja 70. koht ning kõrgushüppes tulemus 1.15 m ja 48. koht
  • 3.klass Dora Kruus, 60 m jooks aeg 10,41 ja 76. koht ning kõrgushüppes ei õnnestunud algkõrgust 105 m ületada.

Harjumaa koolidevaheline teateujumise meistrivõistlus 1. detsember

• Vanemate poiste teateujumise võistkond saavutas I koha!

Võistkonnas ujusid: Marat Jassinover, Joonas Konga, Gustav Pihlakas, Mihkel Kukk

• Kuni 5. klassi poiste teateujumis võistkond saavutas 7. koha!

Võistkonnas ujusid: Ricco Kräkkel, Priit Oliver Kingo, Robert Tõtuke, Taaniel Aruvald.

Harjumaa koolidevaheline rahvastepall 8. november – 29. november

Harjumaa koolidevaheline rahvastepall 8. november - 29. november 2023
Harjumaa koolidevaheline rahvastepall 8. november – 29. november 2023

4.-5. klassi tüdrukute turniiril saavutasid Peetri Lasteaed-Põhikooli tüdrukud 19. koha saades 1 võidu ja 3 kaotust. Võistkonnas mängisid: Eti Enok, Gerli-Liis Vilem, Laura Habicht, Kertu Kätliin Välimäe, Lisandra Kaljund, Emma Hanson, Grete Kurtmann, Anni Lehtsalu, Loreida Velgre.

4.-5. klassi poiste turniiril saavutasid Peetri Lasteaed-Põhikooli poisid 15. koha saades 2 võitu ja 4 kaotust. Võistkonnas mängisid:  Tobias Tähtsalu, Johann Raudsepp, Sigmar Kempi, Rasmus Jõgi, Martin Martinson, Kaur Tammaru, Sander Ancheta Tiik, Bennet Toodo, Robert Traks.

3.klassi poiste turniiril saavutasid Peetri Lasteaed-Põhikooli poisid 20. koha saades 2 võitu ja 4 kaotust. Võistkonnas mängisid: Thomas Stephan Bruylant, Karl Ingver, Johann Martin Loks, Sten Soomere, Carl-Gregor Tint, Gregor Mäeuibo, Artjom Petrenko, Kristofer Kaljurahn.

3.klassi tüdrukute turniiril saavutasid Peetri Lasteaed-Põhikooli tüdrukud 18. koha saades 1 võitu ja 5 kaotust. Võistkonnas mängisid: Linell Liim, Lisandra Leit, Adeele Aedmaa, Dora Kruus, Emily Johanna Mihkelson, Diana Novitskov, Isabella Järvelaid, Eliise Süld, Maila Ool.

Harjumaa koolidevaheline korvpall 22. november

Kuni 7. klassi poiste turniiril saavutas meie kool 13. koha 1 võidu ja 3 kaotusega.
Võistkonnas mängisid 7.klassist Henri Pupart, Hardi Pupart, Kristofer Kägu, Ron Marcus Laurik, Artur Samanin, Teodor End 6. klassist Albert Arula ning 4.klassist Sander Ancheta Tiik.

Harjumaa koolidevaheline staadioni teatejooksu meistrivõistlus 21. september

• 6.-7.klassi pendelteatejooksu võistkond saavutas III koha!
    Võistkonnas jooksid 6.klassi õpilased Laura Randle, Matilda Saar, Lenna Kirsi Murumaa, Eliisa Tahvonen ja Kregor Kivistu ning 7.klassi õpilased Marii Raudsepp, Ron Marcus Laurik, Oliver Lehismets, Sebastian Süld ja Andri-Mart Vendla.
  • 6.-7.klassi tüdrukud saavutasid 4 x 100 m jooksus III koha!
    Võistkonnas jooksid 6.klassi õpilased Laura Randle, Matilda Saar ja Eliisa Tahvonen ning 7.klassist Marii Raudsepp.
  • 6.-7.klassi tüdrukud saavutasid 4 x 400 m jooksus II koha!
    Võistkonnas jooksid 6.klassistb Laura Randle, Matilda Saar ja Lenna Kirsi Murumaa ning 7.klassist Marii Raudsepp.
  • 8.-9. klassi tüdrukud saavutasid 4 x 100m jooksus II koha!
    Võistkonnas jooksid 8.klassist Grettel Oeselg ning 9.klassist Annabel Dunaiski, Adriana Raud ja Mirjam Lukk.
  • 8.-9. klassi võistkondades osalesid veel 8.klassist Jordan Lucas Vokk ja Kaspar Pruul ning 9.klassist Siim Lepp, Oskar Robert Tagel, Martin Eelmaa ja Karolin Kilu.
  • Kuni 5. klasside võistkondades osalesid 4.klassist Grete Kurtmann, Oliver Priit Kingo ja Sander Acheta Tiik ning 5.klassist Laura Habicht, Eti Enok, Alandra-Gabriela Matetski, Kertu Kätliin Välimäe, Sigmar Kempi, Johann Raudsepp, Ricco Kräkel